66058527
امنیت شما افتخار ماست

دوربین مداربسته آنالوگ HD هایک ویژن

شرکت هایک ویژن
شرکت هایک ویژن که یک شرکت چینی است جز یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیستم های نظارت تصویر است و در سال 2001 فعالیت خود را در زمینه ی تولید تجهیزات نظارت تصویری آغاز گردیده. این شرکت دفاتر نمایندگی فروش در بسیاری از کشورها مانند استرالیا،ایتالیا،آمریکا و ... را دارد. با گذشت زمان این کمپانی به سرعت رشد چشم گیری در زمینه دستگاه DVR داشته است و از دستاورد مهم این کمپانی که در سال های 2012 و 2013 میلادی توانسته رتبه پنجم و چهارم را از طرف مجله معتبر IMS دریافت کرده است و هم چنین در سال 2016 رتبه اول را از میان 50 کشور در زمینه تولیدات تجهیزات امنیتی به خود اختصاص داده است و با طراحی دوربین های مداربسته توانسته نیاز بسیاری از مشتریان را برطرف کند و بیش ترین رضایت مشتریان را به خود جلب کند. محصولات هایک ویژن به طور کلی به 2 دسته تقسیم می شوند دسته اول محصولات آنالوگ و دسته دوم محصولات تحت شبکه.
شرکت هایک ویژن محصولات آنالوگ خود را متوقف کرده و محصولات آنالوگ HD را جایگزین آن کرده است که این نوع از محصولات در پروژه های کوچک و کم هزینه که کیفیت تصاویر متوسط و بالایی می خواهند مناسب است حال محصولات تحت شبکه هایک ویژن همواره در حال پیشرفت است قیمت این محصولات نسبت به محصولات کمپانی دیگر مقرن به صرفه تر است. شرکت هایک ویژن به صورت رایگان تکنولوژی هایی را در این محصولات فعال کرده است و این شرکت پیشرو در محصولات هوشمند،تجهیزات شبکه، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا و سایر تجهیزات پیشرفته جهان بوده است و دوربین هایی با تکنولوژی منحصربه فردی را ساخته اند به عنوان مثال دوربین های حرارتی و دوربین های ردیاب. دوربین های حرارتی در وقوع تشخیص آتش سوزی کاربرد دارد و با اختلاف دمای اشیا با دمای محیط تصاویر را ارائه می دهند. کاربرهای نظامی بیش تر از این نوع دوربین ها استفاده می کنند. دوربین های ردیاب قابلیت ردیابی سوژه را دارند و در مکان هایی که حساسیت بالا در ورود افراد را دارد با و جود سنسوری،آلارم می دهد و این دوربین ها در مراکز خرید،پارکینگ ها و ... استفاده می شود.
پروژه های موفق شرکت هایک ویژن عبارت است از تمامی شهرهای کره جنوبی،پروژه شهر مترو مانیل واقع در فیلیپین و در ایران: فرودگاه امام خمینی،خطوط 2 و 4 مترو تهران،هتل های پارسیان اوین می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :